ÜRÜNLER

DİKEY PAKETLEME

ÖZ-AKÇA MAKİNA ve MÜHENDİSLİK olarak uzmanlık alanlarımızdan bir tanesi de DİKEY PAKETLEME sistemleridir.  Paketleme makinalarımızın üretimi ISO 22000 gıda yönetmeliğine uygun olarak imal edilmektedir. 
 
Makinalarımız kaliteli ve gıdaya uygunluğunun yanında kullanım kolaylığı, düşük bakım maliyetleri ve fiyat avantajı bakımından siz müşterilerimiz tarafından sürekli olarak tercih edilmeye devam edilmektedir. 

Makinalarımız kolay kullanım, düşük bakım maliyeti ile  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.
 

HACİMSEL ÖLÇÜMLÜ DİKEY PAKETLEME MAKİNASI

Bu makinamızda her türlü taneli ürünlerinizi hacimsel kaplarda ölçülerek el değmeden paketlemeleri kolaylıkla yapılmaktadır.

HELEZON(VİDA) SİSTEMLİ PAKETLEME MAKİNASI

Bu makinamızda toz ürünlerinizin yüksek gramajlarda paketleme işlemleri ambalajına zarar vermeden kolaylıkla yapılmaktadır.

ELEKTRONİK TARTILI PAKETLEME MAKİNASI

Bu makinalarımız elektronik tartım sistemli olup ürünlerinizi hassas şekilde tartma imkanı sizlere sunmaktadır. 

Tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan, info@ozakcamakina.com.tr adresinden veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda aranacaksınız. İletişim
ÖZ - AKÇA ÜRETİM
Üretim holleri 8 mt yüksekliktedir. Tasima ve üretimde köprülü vinçlerle donatilmis hollerin yaninda 16 mt yükseklikli bir holümüzde mevcuttur. Bu holdeki 16 mt kapi sayesinde 16 mt yükseklikte tek gövde parçalarin imalati mümkündür.

Elektrostatik Toz Boya tesisimiz hizmete girmistir. Boyanmak üzere isleme gelen malzemeler, tam otomatik konveyörlü tesisimizde, boya öncesi demir fosfat ile kaplanmaktadir. DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MÜHENDİSLİK
Teknoloji alaninda ülkemizin sikintilarindan bir tanesi de Teknoloji üretimi ( AR-GE ) ‘dir. Bu alandaki boslugu doldurmak için  Öz Akça Makine ve Mühendislik Üretim ve Imalatinin yaninda Mühendislik alaninda da hizmetlerini artirmaya devam etmektedir. Gerek kadrosunu genisleterek ve gerekse teknolojik ortaklik yaparak her türlü soruna kisa sürede çözüm üretmektedir.

Farkli sektörlerden gelen tecrübeleri ile AR-GE çalismalarini araliksiz sürdürerek bir çok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MAKİNA & MÜHENDİSLİKSultan Orhan Mahallesi Hasköy Sanayi Sitesi 6. Blok No: 11 Gebze / KOCAELI
GENEL MERKEZ İLETİŞİM0262 643 1461   -   0545 206 76 67