ÜRÜNLER

KREM JEL DOLUM MAKİNALARI

Öz Akça Makina olarak her çeşit kremlerinizi el değmeden kolaylıkla doldurmanızı sağlayacak çözümleri bütçenize uygun olarak sizlere sunmaktadır. 

Manuel Krem - Jel Dolum Makinası

Yeni iş kurmak isteyenler için veya küçük işletmeler için sıvı yağ dolumlarınız da ideal çözümler sunmaktadır. Makinamız her türlü ürüne ve gramaja göre ayarlanabilir olup 5 ml den 150 ml ye kadar ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde sağlamaktadır.

Yarı Otomatik Rotary Krem - Jel Dolum Makinası

 Bu tip makinalarımız da ürünler makinaya elle beslenip ürün kapakları elle konulup dolum, kapak sıkma ve etiketleme işlemleri otomatik olarak yapmanıza imkan sağlamaktadır. Makinamızın kapasitesi dakikada 20 / 40 adet dolum yapma imkanı sağlamaktadır.

Tam Otomatik Rotary Krem - Jel Dolum Makinası

Bu makinamız tam otomatik olup sadece ürün şişelerini elle besleyip diğer işlemlerin hepsi otomatik olarak yapılmaktadır. 
 
Bu makinayı tercih ettiğinizde eğitim verilmiş tek bir operatörle makinayı kullanabilirsiniz. Bu makinamız zaman içerisinde bütçenize geri dönüşüm sağlamakta olup yüksek verim sağladığından makinamız zaman içerisinde kendi parasını sizlere kazandıracaktır.
 

Tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan, info@ozakcamakina.com.tr adresinden veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda aranacaksınız. İletişim
ÖZ - AKÇA ÜRETİM
Üretim holleri 8 mt yüksekliktedir. Tasima ve üretimde köprülü vinçlerle donatilmis hollerin yaninda 16 mt yükseklikli bir holümüzde mevcuttur. Bu holdeki 16 mt kapi sayesinde 16 mt yükseklikte tek gövde parçalarin imalati mümkündür.

Elektrostatik Toz Boya tesisimiz hizmete girmistir. Boyanmak üzere isleme gelen malzemeler, tam otomatik konveyörlü tesisimizde, boya öncesi demir fosfat ile kaplanmaktadir. DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MÜHENDİSLİK
Teknoloji alaninda ülkemizin sikintilarindan bir tanesi de Teknoloji üretimi ( AR-GE ) ‘dir. Bu alandaki boslugu doldurmak için  Öz Akça Makine ve Mühendislik Üretim ve Imalatinin yaninda Mühendislik alaninda da hizmetlerini artirmaya devam etmektedir. Gerek kadrosunu genisleterek ve gerekse teknolojik ortaklik yaparak her türlü soruna kisa sürede çözüm üretmektedir.

Farkli sektörlerden gelen tecrübeleri ile AR-GE çalismalarini araliksiz sürdürerek bir çok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MAKİNA & MÜHENDİSLİKSultan Orhan Mahallesi Hasköy Sanayi Sitesi 6. Blok No: 11 Gebze / KOCAELI
GENEL MERKEZ İLETİŞİM0262 643 1461   -   0545 206 76 67