ÜRÜNLER

TÜP DOLUM MAKİNALARI

Gida, Kozmetik ve ilaç sektöründe ihtiyaç duydugunuz her türlü dolum makinasi uzman kadromuzla ihtiyaciniza en iyi cevabi verecek sekilde tasarlanip imal edilmektedir.

Tam Otomatik Dolum Makinaları

Makinalarimizda çesitlilik olarak 20 ml’den 250 ml’ye kadar ve ergonomi olarak 20 mm çaptan 50 mm çapa kadar lamine tüplerinizi kolaylikla doldurmanizi saglamaktadir. 

Tam otomatik üretim modellerimiz olan ATP - 8 ve ATP -10 modellerimizin yaninda isteginize göre özel tam otomatik tüp dolum makinasi imalati yapilmaktadir. Deyatlar için bizimle iletisime geçebilirsiniz.

ATP-8 MODELİMİZ

ISTASYONLAR:Otomatik Tüp Besleme, Yön Bulma, Dolum, Ultrasonik Yapistirma , Kontrol Ünitesi ,  Fazlalik Kesim , Saglam ve Defolu Ürün Ayirma Istasyonlarindan mevcuttur.
ÇESITLILIK :  20 ml’den 250 ml
TÜP ÇAPI :  20 mm çaptan 50 mm
YAPISTIRMA: Ultrasonik yapistirici
KAPASITE:  1200-1800 Adet/Saat
AR-GE : Saatlik kapasitemizi 2500 Adet/Saate kadar çikarmak için AR-GE çalismalarimiz devam etmektedir.

ATP–10 MODELIMIZ

ISTASYONLAR: Otomatik Tüp Besleme, Yön Bulma , Dolum , Ultrasonik Yapistirma ,Kontrol Ünitesi ,  Fazlalik Kesim , Saglam ve Defolu Ürün Ayirma Istasyonlarindan mevcuttur.
ÇESITLILIK : 20 ml’den 250 ml
TÜP ÇAPI : 20 mm çaptan 50 mm
YAPISTIRMA: Ultrasonik yapistirici
KAPASITE:  2400 -3600 Adet/Saat
AR-GE : Saatlik kapasitemizi 4500 Adet/Saate kadar çikarmak için AR-GE çalismalarimiz devam etmektedir.

Yarı Otomatik Dolum Makinaları

Yari otomatik  tüp dolum makinalarimiz özel tasarimlar yapilarak müsterilerimizin istegine cevap verecek sekilde üretimi yapilmaktadir. Ayrica  standart modellerimizle birlikte küçük ve orta ölçekli isletmelerin ihtiyaçlarini karsilayacak bütçeye uygun imalatlar yapilmaktadir. Makinalarimizda çesitlilik olarak 20 ml’den 250 ml’ye kadar ve ergonomi olarak 20 mm çaptan 50 mm çapa kadar lamine tüplerinizi kolaylikla doldurmanizi saglamaktadir. 
 
Yari otomatik üretim modellerimiz olan ATP - 6 , ATP -7 ve ATP -8 modellerimizin yaninda isteginize göre özel yari otomatik tüp dolum makinasi imalati yapilmaktadir. Deyatlar için bizimle iletisime geçebilirsiniz.

ATP-6 MODELİMİZ

Makinamizda  Tüp besleme ve Tüp yönü ayarlama manüel olarak yapilmakta olup ,Tüp yapistirma Ultrasonik olarak yapilmaktadir.

ATP-7 MODELİMİZ

Makinamizda Tüp besleme manüel olarak yapilmakta olup tüp çevire otomatik olarak yapilmaktadir. Tüp yapistirma Ultrasonik olarak yapilmaktadir.

ATP-8 MODELİMİZ

Makinamiz yari otomatik olup isteginize ve bütçenize göre dolum istasyonu seçme özelligi sunmaktadir. Ayrica sonradan tam otomatik beslemeli sekle dönüstürülme özelligi mevcuttur. Bütçenizi zorlamadan yari otomatik olarak aldiginiz bu makine ihtiyaciniza göre tam otomatik tüp doluma dönüstürebilirsiniz. Böylelikle makinaniz çalisip kendi parasini kazanarak sizlerin tam otomatik bir makinaya sahip olmaniza yardimci olacaktir. Ayrica makinanizin kapasitesi ve verimliligi bu sekilde en üst seviyeye çikmis olacaktir.

Tüp yapistirma Ultrasonik olarak yapilmaktadir.
Tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan, info@ozakcamakina.com.tr adresinden veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda aranacaksınız. İletişim
ÖZ - AKÇA ÜRETİM
Üretim holleri 8 mt yüksekliktedir. Tasima ve üretimde köprülü vinçlerle donatilmis hollerin yaninda 16 mt yükseklikli bir holümüzde mevcuttur. Bu holdeki 16 mt kapi sayesinde 16 mt yükseklikte tek gövde parçalarin imalati mümkündür.

Elektrostatik Toz Boya tesisimiz hizmete girmistir. Boyanmak üzere isleme gelen malzemeler, tam otomatik konveyörlü tesisimizde, boya öncesi demir fosfat ile kaplanmaktadir. DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MÜHENDİSLİK
Teknoloji alaninda ülkemizin sikintilarindan bir tanesi de Teknoloji üretimi ( AR-GE ) ‘dir. Bu alandaki boslugu doldurmak için  Öz Akça Makine ve Mühendislik Üretim ve Imalatinin yaninda Mühendislik alaninda da hizmetlerini artirmaya devam etmektedir. Gerek kadrosunu genisleterek ve gerekse teknolojik ortaklik yaparak her türlü soruna kisa sürede çözüm üretmektedir.

Farkli sektörlerden gelen tecrübeleri ile AR-GE çalismalarini araliksiz sürdürerek bir çok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MAKİNA & MÜHENDİSLİKSultan Orhan Mahallesi Hasköy Sanayi Sitesi 6. Blok No: 11 Gebze / KOCAELI
GENEL MERKEZ İLETİŞİM0262 643 1461   -   0545 206 76 67