ÜRÜNLER

Gida, Kozmetik ve ilaç sektöründe ihtiyaç duydugunuz her türlü dolum makinasi uzman kadromuzla ihtiyaciniza en iyi cevabi verecek sekilde tasarlanip imal edilmektedir.
PAKETLEME MAKİNALARIMIZ
PAKETLEME MAKİNALARIMIZ Gıda, Kozmetik ve ilaç sektöründe ihtiyaç duyduğunuz her türlü dolum makinası uzman kadromuzla ihtiyacınıza en iyi cevabı verecek şekilde tasarlanıp imal edilmektedir.
DOLUM MAKİNALARIMIZ
DOLUM MAKİNALARIMIZ Gıda, Kozmetik ve ilaç sektöründe ihtiyaç duyduğunuz her türlü dolum makinası uzman kadromuzla ihtiyacınıza en iyi cevabı verecek şekilde tasarlanıp imal edilmektedir.
ÖZEL MAKİNE İMALATI
ÖZEL MAKİNE İMALATI Gıda, Kozmetik ve ilaç sektöründe ihtiyaç duyduğunuz her türlü dolum makinası uzman kadromuzla ihtiyacınıza en iyi cevabı verecek şekilde tasarlanıp imal edilmektedir.
Tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan, info@ozakcamakina.com.tr adresinden veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda aranacaksınız. İletişim
ÖZ - AKÇA ÜRETİM
Üretim holleri 8 mt yüksekliktedir. Tasima ve üretimde köprülü vinçlerle donatilmis hollerin yaninda 16 mt yükseklikli bir holümüzde mevcuttur. Bu holdeki 16 mt kapi sayesinde 16 mt yükseklikte tek gövde parçalarin imalati mümkündür.

Elektrostatik Toz Boya tesisimiz hizmete girmistir. Boyanmak üzere isleme gelen malzemeler, tam otomatik konveyörlü tesisimizde, boya öncesi demir fosfat ile kaplanmaktadir. DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MÜHENDİSLİK
Teknoloji alaninda ülkemizin sikintilarindan bir tanesi de Teknoloji üretimi ( AR-GE ) ‘dir. Bu alandaki boslugu doldurmak için  Öz Akça Makine ve Mühendislik Üretim ve Imalatinin yaninda Mühendislik alaninda da hizmetlerini artirmaya devam etmektedir. Gerek kadrosunu genisleterek ve gerekse teknolojik ortaklik yaparak her türlü soruna kisa sürede çözüm üretmektedir.

Farkli sektörlerden gelen tecrübeleri ile AR-GE çalismalarini araliksiz sürdürerek bir çok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MAKİNA & MÜHENDİSLİKSultan Orhan Mahallesi Hasköy Sanayi Sitesi 6. Blok No: 11 Gebze / KOCAELI
GENEL MERKEZ İLETİŞİM0262 643 1461   -   0545 206 76 67