HAKKIMIZDA

Endüstrinin bir çok sektöründeki deneyim ve tecrübelerini aynı çatı altında toplamış   ÖZ-AKÇA MAKİNA ve MÜHENDİSLİK olarak ülkemizin teknoloji alanında gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamak için yola çıkmıştır.
 
Kazancının önemli bir kısmını AR-Ge  çalışmalarına ayırarak sürekli kendisini geliştirerek emin adımlarla yoluna  devam etmektedir.
 
Kazandığı deneyimlerle sektörde geniş bir alana hitap etmekte olup sürekli olarak müşteri ağı genişlemektedir. Gerek kendi tasarımları ve gerekse sizlerin tasarımlarına yaptığı katkılarla bir çok sektörde tercih edilmeye devam etmektedir.
 
MİSYONUMUZ
 
 ÖZ-AKÇA MAKİNA ve MÜHENDİSLİK olarak sektörde geniş bir alana yayılarak hem AR-GE ve hem de Özel-Kaliteli imalat  yaparak Ülkemizin yurt dışına olan bağımlılığını en aza indirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaktır.
 
VİZYONUMUZ
 
Gelişmenin, büyümenin ve ülkesine hizmet etmenin en önemli kaynağının dürüstlük ve güven olduğunu benimsemiş  ilişkilerini karşılıklı güven esasına göre belirleyen bir anlayışla kendi sınırlarını belirlemiştir. Sürekli kendisini geliştiren ve sektörün ihtiyaçlarina göre politika üreten  kaliteyi esas alarak yoluna devam eden bir firmadır.
Tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan, info@ozakcamakina.com.tr adresinden veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda aranacaksınız. İletişim
ÖZ - AKÇA ÜRETİM
Üretim holleri 8 mt yüksekliktedir. Tasima ve üretimde köprülü vinçlerle donatilmis hollerin yaninda 16 mt yükseklikli bir holümüzde mevcuttur. Bu holdeki 16 mt kapi sayesinde 16 mt yükseklikte tek gövde parçalarin imalati mümkündür.

Elektrostatik Toz Boya tesisimiz hizmete girmistir. Boyanmak üzere isleme gelen malzemeler, tam otomatik konveyörlü tesisimizde, boya öncesi demir fosfat ile kaplanmaktadir. DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MÜHENDİSLİK
Teknoloji alaninda ülkemizin sikintilarindan bir tanesi de Teknoloji üretimi ( AR-GE ) ‘dir. Bu alandaki boslugu doldurmak için  Öz Akça Makine ve Mühendislik Üretim ve Imalatinin yaninda Mühendislik alaninda da hizmetlerini artirmaya devam etmektedir. Gerek kadrosunu genisleterek ve gerekse teknolojik ortaklik yaparak her türlü soruna kisa sürede çözüm üretmektedir.

Farkli sektörlerden gelen tecrübeleri ile AR-GE çalismalarini araliksiz sürdürerek bir çok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MAKİNA & MÜHENDİSLİKSultan Orhan Mahallesi Hasköy Sanayi Sitesi 6. Blok No: 11 Gebze / KOCAELI
GENEL MERKEZ İLETİŞİM0262 643 1461   -   0545 206 76 67