HABERLER / DUYURULAR

FLAP DİSK ETİKETLEME MAKİNESİ
FLAP DİSK ETİKETLEME MAKİNESİ 24.11.2020

Geçen yıl üretimini yapmış olduğumuz FLAP DİSK ETİKETLEME ve SHRİNGLEME MAKİNELERİ  ÜÇER ZIMPARA ve BSF TEKNİK ZIMPARA  firmalarına teslim edilmişti. Yakın zamanda firmalara gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerde makinelerin sorunsuz olarak çalıştığını memnuniyetle öğrendir.

ROLL EKMEK PAKETLEME MAKİNESİ
ROLL EKMEK PAKETLEME MAKİNESİ 20.04.2020

Tam otomatik Rollekmek makinesi SOMUNCU BABA firmasına teslim edilmiş olup yaklaşık 6 aydır sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

MHC Marmara Kozmetik
MHC Marmara Kozmetik 30.01.2018

AR-GE ve Tasarımı ÖZ-AKÇA MAKİNA firmasına ait olana Ultrasonik yapıştırmalı tam otomatik plastik tüp dolum makinasının tüm testleri başarı ile geçmiştir.

Makinamızın kullanım kolaylığı ve her ihtiyaca cevap verme özelliğinin yanında kapasite olarak ta dakikada 33 adete kadar çıkabilmektedir. 20 ml den 250 ml ye kadar olan tüplerinizi kolaylıkla doldurabilirsiniz. Piyasada muadillerine göre daha üstün özelliklere sahip olan bu makinamızın testleri biter bitmez MHC MARMARA KOZMETİK firmasına satışı gerçekleşmiştir.

Makinamız 30 ocak 2018 tarihinde bu firmada hizmet vermeye başlamıştır.

Tam Otomatik Tüp Dolum Makinası
Tam Otomatik Tüp Dolum Makinası 20.09.2017

Öz - Akça ailesi olarak tam otomatik tüp dolum makinasi montajlarina araliksiz devam etmekteyiz.  Bütün projelerimizde kalite ve hizmeti ön planda tutmayi kendimize görev edindik.

Web Sitemiz Yenilenmiştir
Web Sitemiz Yenilenmiştir 17.09.2017

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adina daha islevsel , aradiginiz bilgiye en hizli ulasabileceginiz güncel son teknolojiye uygun bir web sitesi hazirlamis bulunmaktayiz. Bize bu yolda öncülük yapan Qaremedia Web Tasarim Ajansina tesekkür ederiz.

Tam Otomatik Plastik Tüp Dolum Makinası
Tam Otomatik Plastik Tüp Dolum Makinası 18.07.2017

Son teknoloji ile üretilmisTam otomatik plastik tüp dolum makinasi mindivan bitkisel ürünleri firmasina teslim edilecek.

Tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan, info@ozakcamakina.com.tr adresinden veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda aranacaksınız. İletişim
ÖZ - AKÇA ÜRETİM
Üretim holleri 8 mt yüksekliktedir. Tasima ve üretimde köprülü vinçlerle donatilmis hollerin yaninda 16 mt yükseklikli bir holümüzde mevcuttur. Bu holdeki 16 mt kapi sayesinde 16 mt yükseklikte tek gövde parçalarin imalati mümkündür.

Elektrostatik Toz Boya tesisimiz hizmete girmistir. Boyanmak üzere isleme gelen malzemeler, tam otomatik konveyörlü tesisimizde, boya öncesi demir fosfat ile kaplanmaktadir. DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MÜHENDİSLİK
Teknoloji alaninda ülkemizin sikintilarindan bir tanesi de Teknoloji üretimi ( AR-GE ) ‘dir. Bu alandaki boslugu doldurmak için  Öz Akça Makine ve Mühendislik Üretim ve Imalatinin yaninda Mühendislik alaninda da hizmetlerini artirmaya devam etmektedir. Gerek kadrosunu genisleterek ve gerekse teknolojik ortaklik yaparak her türlü soruna kisa sürede çözüm üretmektedir.

Farkli sektörlerden gelen tecrübeleri ile AR-GE çalismalarini araliksiz sürdürerek bir çok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
DETAYLI BİLGİ
ÖZ - AKÇA MAKİNA & MÜHENDİSLİKSultan Orhan Mahallesi Hasköy Sanayi Sitesi 6. Blok No: 11 Gebze / KOCAELI
GENEL MERKEZ İLETİŞİM0262 643 1461   -   0545 206 76 67